12 sierpnia 2020
Szybka i łatwa dezynfekcja – Prosept WIPES

Szybka i łatwa dezynfekcja w gabinecie stomatologicznym lub placówce medycznej - chusteczki dezynfekcyjne PROSEPT WIPESChusteczki dezynfekcyjne to wygodny sposób do szybkiej i łatwej dezynfekcji oraz czyszczenia powierzchni wyrobów medycznych, takich jak stoły do badań, unity stomatologiczne, urządzenia medyczne i instrumenty nieinwazyjne.

 

Na rynku mamy szeroki wybór chusteczek do dezynfekcji. My polecamy oczywiście PROSEPT® Wipes.

 

PROSEPT® Wipes to nasączone chusteczki jednorazowego użytku, wykonane z odpornego na rozdarcia, nietkanego materiału. Starannie skomponowany preparat na bazie alkoholi zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie, nawet w przypadku dużej ilości zanieczyszczeń organicznych, np. krwi lub śliny. Niska zawartość związków organicznych (LZO) poniżej 50% minimalizuje dolegliwości skórne i oddechowe, zapewnia doskonałą kompatybilność materiałową, jak również schnięcie bez pozostawiania śladów na dezynfekowanych powierzchniach. PROSEPT® Wipes nie zawierają aldehydów i fenoli oraz ulegają biodegradacji. Wygodne wkłady uzupełniające gwarantują ekonomiczną i skuteczną dezynfekcję. Testowany dermatologicznie.

 

Zalety PROSEPT® Wipes:

 

Łatwe zastosowanie zgodnie z prostymi wytycznymi:

 

Przed pierwszym zastosowaniem nałożyć produkt na niewielki, niewidoczny obszar, aby sprawdzić kompatybilność materiału. Stosować wyłącznie z materiałami, które mogą mieć kontakt z alkoholem.

PROSEPT® Luxury Wipes są przeznaczone do szybkiej i łatwej dezynfekcji oraz czyszczenia powierzchni urządzeń medycznych

Dlaczego PROSEPT® Wipes jest tak skuteczny?

 

Dostępne opakowania PROSEPT® Wipes:

 

Wszystkie rodzaje chusteczek PROSEPT® Wipes oraz pojemników na chusteczki znajdziecie Państwo w naszym sklepie www.higienadent.com