11 lipca 2022
Prosept WIPES – szybka i łatwa dezynfekcja

Szybka i łatwa dezynfekcja w gabinecie stomatologicznym lub placówce medycznej - chusteczki dezynfekcyjne PROSEPT WIPESChusteczki dezynfekcyjne PROSEPT WIPES to wygodny sposób do szybkiej i łatwej dezynfekcji oraz czyszczenia powierzchni wyrobów medycznych, takich jak stoły do badań, unity stomatologiczne, urządzenia medyczne i instrumenty nieinwazyjne.

 

Na rynku mamy szeroki wybór chusteczek do dezynfekcji. My polecamy oczywiście PROSEPT Wipes.

 

PROSEPT Wipes to nasączone chusteczki jednorazowego użytku, wykonane z odpornego na rozdarcia, nietkanego materiału. Starannie skomponowany preparat na bazie alkoholi zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie, nawet w przypadku dużej ilości zanieczyszczeń organicznych, np. krwi lub śliny. Niska zawartość związków organicznych (LZO) poniżej 50% minimalizuje dolegliwości skórne i oddechowe, oraz zapewnia doskonałą kompatybilność materiałową, jak również schnięcie bez pozostawiania śladów na dezynfekowanych powierzchniach. Nasze chusteczki dezynfekcyjne nie zawierają aldehydów i fenoli oraz ulegają biodegradacji dlatego są bezpieczne w użytkowaniu. Wygodne wkłady uzupełniające gwarantują ekonomiczną i jeszcze bardziej skuteczną dezynfekcję. Produkt testowany dermatologicznie.

 

Zalety PROSEPT Wipes:

 

Łatwe zastosowanie zgodnie z prostymi wytycznymi:

 

Przed pierwszym zastosowaniem nałożyć produkt na niewielki, niewidoczny obszar, aby sprawdzić kompatybilność materiału. Stosować wyłącznie z materiałami, które mogą mieć kontakt z alkoholem.

PROSEPT® Luxury Wipes są przeznaczone do szybkiej i łatwej dezynfekcji oraz czyszczenia powierzchni urządzeń medycznych

Dlaczego PROSEPT Wipes jest tak skuteczny?

 

Dostępne opakowania:

 

Kup teraz HYGIENE360 PROSEPT Wipes Lemon / 120 szt. w sklepie firmowym

Kup teraz HYGIENE360 PROSEPT Wipes Classic / 120 szt. w sklepie firmopwym

Kup teraz HYGIENE360 PROSEPT Wipes Box – pojemnik bez chusteczek w sklepie firmowym