24 października 2022
Prosept Floor – ekonomiczny koncentrat do dezynfekcji dużych powierzchni

Regularna dezynfekcja dużych powierzchni w gabinecie stomatologicznym lub lekarskim znacząco ogranicza rozprzestrzenianie się chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów. Skażone kropelki mogą utrzymywać się na dużych powierzchniach przez dłuższy czas, w związku z tym ważne jest zmniejszenie ryzyka infekcji przebywających w pomieszczeniu osób poprzez przejęcie kontroli nad ich rozprzestrzenianiem.

 

Obecna na świecie pandemia COVID-19 pokazała, że dezynfekcja stanowi bezpieczną i skuteczną redukcję zagrożeń dla ludzkiego zdrowia. Skuteczna dezynfekcja dużych powierzchni (takich jak podłogi, ściany czy duże powierzchnie użytkowe) w publicznych placówkach medycznych, gabinetach zabiegowych czy gabinetach stomatologicznych przy zastosowaniu odpowiednich do tego środków, np. Prosept Floor, skutecznie przerywa łańcuch infekcji.PROSEPT Floor - skuteczna dezynfekcja dużych powierzchni

Wysokowydajny koncentrat Prosept Floor produkcji Hygiene360 doskonale czyści i dezynfekuje zmywalne wodą powierzchnie, nawet te wykonane z delikatnych materiałów, nie pozostawia na nich lepkich pozostałości ani smug. Dobra kompatybilność materiałów pozwala na użycie koncentratu na różnych typach pokryć podłóg i powierzchni, nie uszkadzając ich. Wyjątkowe połączenie aktywnych środków czyszczących (na bazie czwartorzędowych związków amoniowych) w składzie Prosept Floor, daje gwarancję skuteczności oraz gwarancję szerokiego spektrum działania – m.in. na bakterie w czasie 1 min, na COVID-19 w czasie 5 minut.

 

Prosept Floor jako bardzo ekonomiczny koncentrat jest przyjazny dla środowiska – duża dokładność dozowania nie pozwala na ewentualne zużycie większej ilości produktu niż tej, która jest nam potrzebna a ergonomicznie zaprojektowana butelka Prosept Floor o pojemności 2l z podziałką pozwala na łatwe dozowanie.