7 listopada 2022
Prosept BURS – dezynfekcja przyrządów obrotowych

HYGIENE360 PROSEPT Burs 1l - antykorozyjny, gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia przyrządów obrotowychWiertła stomatologiczne, wiertła diamentowe, wiertła węglikowe, polerki, kątnice, turbiny jako jedne z najczęściej użytkowanych narzędzi obrotowych w gabinecie stomatologicznym, tak samo jak i pozostałe rotacyjne instrumenty stomatologiczne i medyczne wykonane ze stali wymagają prawidłowej dezynfekcji, konserwacji i pielęgnacji tak, aby zapewnić ich bezpieczeństwo, prawidłowe funkcjonowanie oraz przedłużyć ich żywotność. Hygiene360 jako światowy lider wśród producentów preparatów do dezynfekcji posiada w swojej ofercie antykorozyjny, gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia przyrządów obrotowych – Prosept Burs.

 

Wysoka siła czyszcząca Prosept Burs, potwierdzona skuteczność nawet na bardzo zanieczyszczone narzędzia, szerokie spektrum działania (roztwór wykazuje wysoką aktywność wobec nawet najbardziej opornych wirusów, tj. wirus polio czy adenowirusy w czasie 30 sekund); to tylko szybkie i niektóre przykłady tego, jak silny jest koncentrat i jak dużą posiada moc czyszczenia.

 

Zbilansowany skład produktu oparty na alkoholach i środkach powierzchniowo-czynnych zapewnia skuteczne działanie, inhibitory korozji zawarte w składzie preparatu zapewniają wydłużenie użyteczności sprzętu stomatologicznego, a wspomniana wysoka siła czyszczenia sprawia, że procedura dezynfekcyjna nie wymaga w tym wypadku czyszczenia wstępnego i ponownego.

HYGIENE360 PROSEPT Burs 5l - antykorozyjny, gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia przyrządów obrotowych HYGIENE360 PROSEPT Burs 2l - antykorozyjny, gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia przyrządów obrotowych

 

Prosept Burs jest ekonomicznym oraz przyjaznym dla środowiska produktem – data ważności roztworu to okres 1 tygodnia, dzięki czemu można go stosować w bardzo wydajny sposób. Trzy pojemności produktu: 1l, 2l, 5l to wygodne rozwiązanie w zależności od zapotrzebowania gabinetu stomatologicznego.

Pojemnik do dezynfekcji wierteł stomatologicznych BURSBOX

Wśród lekarzy stomatologów najchętniej wybieranym produktem jako zakup dodatkowy do zakupu roztworu Prosept Burs jest Prosept Burs Box – wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pojemnik do dezynfekcji wierteł o pojemności 150ml.