20 marca 2024
Dezynfekcja narzędzi i instrumentów medycznych. Wanienka do dezynfekcji Prosept Hygiene360.

Wanienka do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych PROSEPT - Higiena Dent wyłączny importer

Wanienka do dezynfekcji Prosept Hygiene 360 wykonana z polimeru, przeznaczona jest do ręcznej zanurzeniowej dezynfekcji narzędzi i instrumentów medycznych. Posiada więcej funkcji niż jakakolwiek inna zaprojektowana tacka do namaczania i dezynfekcji tego typu dostępna na rynku.

 

Zalety używania wanienki do dezynfekcji Prosept Hygiene360.

Nowoczesna, oryginalna konstrukcja III generacji ułatwia przygotowanie środka do dezynfekcji narzędzi. Wyposażona jest w pokrywę na zawiasach, posiada zintegrowaną, wbudowaną metalową płytkę wykonaną ze stali nierdzewnej z możliwością zamocowania timera. To doskonała funkcja ułatwiająca kontrolę nad czasem potrzebnym do dezynfekcji narzędzi znajdujących się w środku. Wanienka jest wygodna w użyciu dzięki czemu można łatwo i szybko zdezynfekować narzędzia stomatologiczne, a rozpisany czas ekspozycji na pokrywie wanienki znacznie ułatwi nam pracę. Zdejmowane sito ułatwia płukanie z roztworu.

 

Jak używać wanienki do dezynfekcji Prosept Hygiene360?

Do wanienki należy wlać środek do dezynfekcji narzędzi (np. dostępny w naszym sklepie Prosept Fortis – (silny koncentrat do szybkiej dezynfekcji wyrobów medycznych oraz narzędzi stomatologicznych), umieścić narzędzia na sitku, następnie sitko umieścić w tacy do namaczania. Zamykamy szczelnie pokrywę wanienki. Montujemy timer. Po zakończeniu dezynfekcji wyciągamy narzędzia na sitku, płuczemy.

 

Doskonale dopracowane możliwości i korzyści użytkowania wanienki do dezynfekcji sprawiły, że należy do bestsellerów sprzedażowych w naszym sklepie. Zapraszamy Państwa do kontaktu, w razie pytań i wątpliwości z przyjemnością pomożemy i doradzimy. Jesteśmy wyłącznym importerem produktów do dezynfekcji marki Prosept Hygiene360 w Polsce.